Winnaars City-Challange

Sportabonnement voor deeltaxi wint tweede Bredase City Challenge

Een sportabonnement op de deeltaxi moet het makkelijker maken sporters met een beperking te vervoeren. Met dat idee won Esmee Gruson deze week de tweede Bredase City Challenge.

Met behulp van een app kunnen sporters een deeltaxi reserveren en aangeven of er ook materiaal vervoerd moet worden Daarvoor moet het deeltaxisysteem verder ontwikkeld worden. ,,De kracht van het idee is dat het gebruik maakt van wat er al is”, zegt wethouder sport Paul de Beer. ,,ls het deeltaxisysteem ook specifiek ingericht wordt op gehandicapte sporters, zijn de sporters enorm geholpen én worden de deeltaxi’s vaker en efficiënter benut. Vaak zijn de simpelste ideeën de beste.”
Esmee Gruson is studente aan Rijn IJsel in Arnhem en werkte haar idee uit voor het vak Human Technology. ,,Ik vond het al heel bijzonder dat mijn idee genomineerd was”, vertelt ze. Gruson won een bedrag van 2.000 euro.

Bron: BNdeStem

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *