Logo Cdja

CDJA: Schrap loondispensatie

De CDA-jongerenorganisatie CDJA heeft binnen de partij een ‘brede steun’ voor een aantal resoluties die tegen de coalitieplannen ingaan. Zo zou een substantieel aantal leden tegen de kabinetsplannen rond de loondispensatie (werken onder het minimumloon) zijn. Dat zei CDJA-vicevoorzitter Klaas Valkering tijdens het radioprogramma WNL Haagse Lobby.

Het CDJA dient hierover een resolutie in tijdens het CDA-partijcongres 2 juni. “Wij zijn het niet eens met de plannen.”, zegt Valkering. De vicevoorzitter verwacht dat niet alleen de jongeren maar ook veel provinciale afdelingen hun resoluties zullen steunen. “De omvang is vrij groot”, aldus Valkering.

CHJA wat linkser
De plannen rond loondispensatie raken de mensen in de samenleving die het al moeilijk hebben, zo meent hij. Door loondispensatie wordt het mogelijk om mensen met een handicap een salaris onder het minimumloon uit te keren. “In een coalitie waar het CDA wat rechtser is, wordt het CDJA wat linkser”, zegt Valkering.

Dit bericht heeft 0 reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *